Милан договори трансфер на халф от Торино
Милан си осигури услугите на полузащитника Самуеле Ричи, съобщиха медиите в Италия.
23-годишният дефанзивен халф ще премине на "Сан Сиро" с трансфер от тима на Торино. За правата му "биковете" ще получат 23 милиона евро, а още два милиона са заложени под формата на бонуси. Очаква се сделката да бъде финализирана в началото на следващата седмица, когато футболистът ще премине и медицински изследвания.
Самуеле Ричи, който е юноша на Емполи, записа участие в 36 мача за Торино през изминалия сезон. В тях той вкара един гол и направи две асистенции.
- Новият стадион на Милан и Интер: модерност без душата на „Сан Сиро“?
- Леао отрече участие в скандал с проституция
- Калафиори, Леао, Бастони и други се забъркаха в скандал със сексуални услуги
- Рабио донесе минимален успех на Милан, росонерите излязоха втори
- Милан търси стабилизация срещу заплашения от изпадане Верона
- Алегри: Бъдещето ми не е тема, важни са резултатите
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Милан се срина срещу Удинезе у дома (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]