Де Лаурентис: Трансферът на Де Брюйне не е най-важният ми
Президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис заяви, че предстоящият трансфер на халфа Кевин Де Брюйне, който напуска Манчестър Сити със свободен агент, не е най-важният в кариерата му.
"Тази сделка се роди преди три месеца, но не е най-важната от тези, които съм правил. Де Брюйне е шампион, знаем това, но той е играч на определена възраст. Това е още един фрагмент за отбора, който трябва да бъде подсилено. Ще участваме в четири турнира: първенството, Купата на Италия и Суперкупата, както и Шампионска лига. Така че ще има много трансфери“, заяви Де Лаурентис.
Очаква се Кевин да подпише договор с неаполитанците в началото на юни. Споразумението на Де Брюйне с Ман Сити е до 30 юни, след което той ще стане свободен агент. Кевин играе за клуба от лятото на 2015 г. През този сезон 33-годишният футболист е отбелязал шест гола и е направил осем асистенции в 40 мача за клуба.
- Лукаку: Голът след девет месеца бе емоционален момент
- Конте: Това е сезон, който ще нося със себе си
- Лукаку герой в 96-ата минута след драма и автогол на Хьойлунд
- Реника обвини Конте за вълната от контузии в Наполи
- Жена намушка съпруга си след скандал по време на мач на Наполи
- Бивш съдия: Не разбирам защо отмениха гола на Наполи
- Паладино: Доказахме, че сме сред претендентите за топ 4
- Вратарят на Наполи: Футболът е сериозна работа, иначе по-добре да се заемем с танци
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]