Изписаха Мейнян от болницата
Вратарят на Милан Мик Мейнян бе изписан от болницата, където бе откаран след сблъсък със съотборника си Алекс Хименес в мача от 32-ия кръг на Серия А срещу Удинезе (4:0). Вследствие на сблъсъка френският футболист изгуби съзнание и напусна терена на носилка. Това съобщава L'Equipe.
"Мик бе изписан от болница тази сутрин и се чувства добре. Сега той трябва да остане напълно отпочинал до вторник, когато ще се проведе нов кръг прегледи“, заяви представител на италианския клуб пред изданието.
През този сезон Мейнян е изиграл 45 мача за Милан във всички турнири, като е допуснал 52 гола и е запазил 12 сухи мрежи. Настоящият трудов договор на играча с настоящия му клуб е до лятото на 2026 г. Според информация, предоставена на интернет портала Transfermarkt, пазарната стойност на 29-годишния футболист е 25 милиона евро.
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан преговаря с Левандовски
- Милан се насочи към 18-годишен нападател на Анже
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Капело: Милан има проблем, но Алегри ме забавляваше
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Рабио: Модрич ме изумява с желанието си да играе всеки ден
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]