Гуардиола може да оглави Милан
Новият старши -треньор на Милан от следващия сезон може да бъде испанският мениджър на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола. Според италианските издания Corriere della Sera и La Gazzetta dello Sport назначаването на Гуардиола в Милан е възможно, ако Фабио Паратичи , с когото испанецът е в добри отношения, стане нов спортен директор на клуба.
Съобщава се, че Паратичи и Милан вече са постигнали устно споразумение за сътрудничество от следващия сезон. Фаворит за ролята на нов старши треньор на Милан обаче според източници остава италианецът Роберто Де Дзерби от Марсилия.
Миналото лято италианският старши треньор Стефано Пиоли напусна Милан. Неговото място бе заето от португалеца Пауло Фонсека, чийто договор с Лил изтече. На 30 декември 2024 г. Фонсека бе заменен от бившия треньор на Порто Серджо Консейсао, който наскоро бе свързван с напускане на клуба.
- Алегри: На половината път сме
- Милан победи Лече с гол на Фюлкруг
- Милан – Лече: Тежка вечер за вратаря Фалконе
- Фабрегас: Поздравяваме Милан, отделните играчи спечелиха мача
- Галатасарай отправи оферта за Фофана
- Алегри: Майнян ни опази живи
- Милан с обрат срещу Комо
- Милан ще обяви новия договор на Майнян в следващите дни
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]