Милан загуби Лофтъс – Чийк за дълго време
Полузащитникът на Милан Рубен Лофтъс-Чийк няма да може да помогне на отбора си дълго време, съобщава ESPN.
Преди мача с Наполи (0:1) 29-годишният англичанин бе диагностициран с остър апандисит и бе опериран по спешност. Сега се очаква Лофтъс-Чийк да може да се завърне на терена в началото на май.
Рубен Лофтъс-Чийк изигра 22 мача през сезон 2024/2025, като отбеляза една асистенция и не отбеляза нито един гол. Трансферната му стойност е 20 милиона евро.
По-рано бе съобщено, че ако отборът не се класира за Шампионска лига този сезон, Консейсао ще напусне поста си като треньор на Милан.
- Милан обмисля трансфер на Джак Грилиш от Манчестър Сити
- Милан го иска, но Мазрауи е твърде ценен за Манчестър Юнайтед
- Кристофер Нкунку се завърна в РБ Лайпциг под наем от Милан
- Астън Вила преговаря с Милан за Рафаел Леао
- Милан следи Мазрауи, Манчестър Юнайтед трябва да вземе решение
- Рабио: Разбирам какво иска Аморим, но това е обичайната полемика в Италия
- Сисе: Никога не съм мислел, че мога да вкарам още при дебюта си за Милан
- Рубен Аморим: Страхът да не загубим не е начинът да печелиш мачове
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]