Юве обяви уволнението на Мота
Ювентус обяви на официалния си уебсайт уволнението на старши -треньора Тиаго Мота. Игор Тудор ще оглави италианския клуб .
"Клубът благодари на Тиаго Мота и целия му екип за професионализма, който показаха и работата, която свършиха през последните месеци с ентусиазъм и всеотдайност, и им пожелава всичко най-добро в бъдеще.
Футболен клуб Ювентус също съобщава, че е поверил ръководството на основния мъжки отбор на Игор Тудор, който ще проведе първата си тренировка утре“, се казва в съобщението.
Да припомним, че Тиаго Мота пое Ювентус преди началото на настоящия сезон. През последния сезон на Серия А треньорът работи в Болоня, с който зае четвъртото място и се класира за Шампионската лига на УЕФА. Миналото лято Мота подписа тригодишен договор с Ювентус със заплата от 5 милиона евро на сезон.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]