Наполи е готов да привлече Хьойлунд
Италианският Наполи е готов да привлече нападателя на Манчестър Юнайтед Расмус Хьойлунд това лято.
Хьойлунд не успя да вкара гол за Юнайтед от двубоя си срещу Виктория в Лига Европа на 12 декември, а 22-годишният датчанин отбеляза само два гола във Висшата лига този сезон.
Въпреки трудностите на Хьойлунд в Англия, Расмус остава много търсен в Италия, като talkSPORT твърди, че Наполи е готов да подпише с бившия играч на Аталанта.
Наполи обаче са готови да платят само малка част от £72 милиона, които Хьойлунд струва на Юнайтед през лятото на 2023 г.
Има обратен интерес от страна на Юнайтед към Виктор Осимен от Наполи, но източник казва, че сделка за размяна на нападателите ще бъде трудно постижима.
- Барселона предлага наполовина по-малко за Рашфорд, Юнайтед отказва сделка
- Манчестър Юнайтед подготвя трансферен бюджет от 250 милиона паунда
- От славата на Арсенал до сълзите на Уест Хем: историята на сезон 2025/26
- Барселона разполага с две седмици, за да реши бъдещето на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед и Милан следят халф на Ботафого
- Ман Сити планира трансфер от 50 млн. за звезда, която е под радара на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед се отказа от Елиът Андерсън
- Девет английски отбора ще играят в Европа през следващия сезон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]