Милан обяви трансфер на Уорън Бондо от Монца
Милан обяви трансфера на френския полузащитник Уорън Бондо от Монца. Договорът на футболиста с "росонерите" е до 30 юни 2029 година. Играчът ще носи номер 39.
21-годишният Бондо играе за Монца от лятото на 2022 г., където премина от Нанси. Този сезон французинът взе участие в 22 мача на италианския клуб във всички турнири, но не отбеляза нито един гол. Интернет порталът Transfermarkt оценява пазарната стойност на играча на 7 милиона евро.
Халфът има и пет мача за отбора на Франция U20 и 16 мача за националния отбор U19.
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан преговаря с Левандовски
- Милан се насочи към 18-годишен нападател на Анже
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Капело: Милан има проблем, но Алегри ме забавляваше
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Рабио: Модрич ме изумява с желанието си да играе всеки ден
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]