Гасперини: Това е поражение, което трудно възприемаме
Старши-треньорът на Аталанта Джан Пиеро Гасперини изрази разочарованието си след минималната загуба с 3:2 у дома от Наполи. В интервю за Sky след мача той заяви: "Това е поражение, което трудно възприемаме заради начина, по който играхме, но това е футбол и не отнема нищо от стойността на Наполи.
Ние не гоним резултата, особено след мач като този. Играхме със страхотно качество срещу силен отбор като Наполи. Сега ще рестартираме още по-силно, вече в Шампионска лига.
Положенията не ни се получиха. Допуснатите грешки доведоха до головете? Напълно съм съгласен. Провалихме резултата и се надяваме, че ще ни послужат за урок".
По темата за трансферите на играчи Гасперини разкри, че дискусиите с клуба са в застой от август: "От август не сме говорили за пазара с клуба. Въпреки контузиите не можем да продължим да купуваме нови играчи".
- Рулетката на дузпите прати Наполи на 1/4-финал за Купата
- Конте: Нашата цел е да защитим титлата си
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- МакТоминей пак блести в победа на Наполи
- Наполи ще запише втора победа в ШЛ
- Конте: Ще ни трябва много енергия срещу Карабах
- Конте: Доволни сме
- Наполи победи Аталанта и оглави класирането (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]