Раниери: Ще се справим, ако отборът ме следва
Старши -треньорът на Рома Клаудио Раниери говори за текущото състояние на отбора след поражението в мача от 14-ия кръг на италианската Серия А за сезон 2024/2025 с Аталанта (0:2).
"Ако отборът продължи да ме следва по начина, по който го направи, ще се справим с тази ситуация. Трябва да продължим да се борим, не трябва да се предаваме пред трудностите. Никога не съм приемал играч да се откаже. Трябва да реагираме и да се борим за всяка топка, докато не се изчерпим, а всяка промяна, която направих тази вечер, се дължеше на изтощение. Поздравявам Аталанта за победата им, но също така искам да поздравя моя отбор за добрата игра“, заяви Раниери.
След 14 кръга Аталанта е на второ място в Серия А с 31 точки. Рома е на 15-о място в класирането на италианското първенство с 13 точки.
- Интер разгроми Рома с 5:2, Лаутаро блести при завръщането си
- Интер – Рома: "Нерадзурите" ще се завърнат на победния път
- Рома мечтае за сензационно завръщане на Салах
- Зеки Челик и Рома в задънена улица за нов договор
- Ваз донесе ценна победа на Рома срещу Лече
- Гасперини: Рома показа най-доброто и най-лошото си при отпадането от Болоня
- Италиано: Рома е по-добра във всяко отношение, но Болоня изкачи планина
- Резултати от мачовете в Лига Европа 2025/2026 на 19 март
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]