Погба най-вероятно ще напусне Ювентус
Халфът на Ювентус Пол Погба е по-вероятно да напусне клуба от Торино. Това съобщи журналистът Николо Шира.
Според източника, агентите на играча в момента проучват възможностите за кариера на своя клиент. Представители на първенството на Саудитска Арабия и МЛС проявяват интерес - вече са получили заявки.
Припомняме, че през август миналата година френският полузащитник Пол Погба даде положителна допинг проба. На 29 февруари антидопинговият съд потвърди решението футболистът да бъде отстранен за четири години. След като съдът се произнесе за отстраняването на Погба, той обжалва.
На 4 октомври стана известно, че Спортният арбитражен съд (CAS) намали наказанието на 31-годишния играч за допинг от четири години на 18 месеца.
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
- Юве готви удар с Левандовски
- Консейсао: Вече съм в голям клуб и съм щастлив в Ювентус
- Ювентус и Влахович – между компромиса и бъдещето
- Барселона следи Камбиасо, но Ювентус иска 50 млн. евро
- Ювентус готви завръщане на Рандал Коло Муани
- Мурич герой за Сасуоло в Торино: Усетих, че ще спася дузпата
- Спалети: Създадохме много, но взимахме грешни решения
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]