Ювентус прегази Верона

Днес, 26 август, на стадион "Марк Антонио Бентегоди" във Верона се проведе мачът от 2-ия кръг на италианското първенство по футбол за сезон 2024/2025, в който Верона прие Ювентус. Гостите извоюваха убедителна победа с 3:0.

В 28-ата минута Душан Влахович откри резултата, като реализира пас на Кенан Йълдъз с прецизен удар в центъра на вратата. Преди почивката в 39-ата минута Николо Савона удвои преднината на Ювентус, вкарвайки в левия ъгъл на вратата след центриране на Самуел Мбангула. През второто полувреме, в 53-ата минута, Душан Влахович отбеляза дубъл, реализирайки дузпа в десния ъгъл.

В следващия кръг Ювентус приема Рома, а Верона гостува на Дженоа. И двете срещи ще се проведат на 1 септември.