Погба: Живея в очакване на датата на обжалването


Полузащитникът на Ювентус Пол Погба сподели чувствата си, докато чакаше датата на обжалването на отстраняването му заради положителна допинг проба.
"Живея в очакване на датата на обжалването. Дотогава целта ми остава да поддържам форма и да чакам. Футболът е част от живота ми, откакто се помня. Въпреки това имам семейство, вяра, приятели и фенове, които винаги са ме подкрепяли. Това ми помага да се чувствам по-добре, всичко ще бъде наред“, каза Погба, цитиран от онлайн изданието Corriere dello Sport.
Припомняме, че през август миналата година френският полузащитник даде положителна допинг проба. На 29 февруари антидопинговият съд потвърди решението футболистът да бъде отстранен за четири години. След като съдът реши да спре Погба, той подаде жалба.
- Болоня и Юве завършиха наравно
- Болоня – Ювентус: Контузиите ще решат мача
- Фенербахче работи по трансфер на Влахович
- Ювентус продължи с Милик
- Юве може да загуби играчи, ако не се класира за ШЛ
- Ювентус без проблеми срещу Монца
- Юве – Монца: Три точки за „бианконерите”
- Юве ще решава за Тудор в края на сезона