Робиньо разбира Балотели
Нападателят на Милан Робиньо не е изненадан, че футболистът на Манчестър Сити Балотели е недоволен от живота в Англия. Бразилецът прекара 18 месеца на Ийстландс преди евентуално да премине при „росонерите" и призна, че съчувства и разбира играчът на „гражданите".
„Не се изненадвам. Балотели не е първият, който има затруднение в този град. Не знам дали ще остане или ще напусне клуба, но признавам, че го разбирам. Не се живее добре в Манчестър. Кака ми е приятел и бих го прегърнал. Ако той се върне в Милан ще бъда много щастлив, въпреки че няма да му е лесно да повтори това, което направи през първия се престой в отбора. Касано? Касано е също мой добър приятел и се надявам да остане при нас. Той не трябва да напуска", споделя Робиньо.
- Енцо Мареска: Нямам никакви притеснения за обвиненията срещу Манчестър Сити
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Енцо Мареска: Всеки треньор би искал Родри в отбора си
- Реал Мадрид отрече интерес към Родри
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Манчестър Сити официално привлече Елиът Андерсън за 116 милиона паунда
- Джеймс Трафорд е все по-близо до трансфер в Лийдс Юнайтед
- Родри отказал нов договор с Манчестър Сити, Реал Мадрид е все по-близо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]