Юве иска да задържи Рабио
Ювентус започна да засилва натиска върху халфа на тима Адриен Рабио. За това разказва в социалните мрежи известният журналист Ромео Агрести .
Според Агрести, торинският клуб предлага на Рабио дългосрочен договор. Настоящият трудов договор на 29-годишния французин е изчислен до края на юни.
По-рано в пресата се появи информация, че майката на Адриен Рабио, която управлява делата му, се опитва да постигне сериозно увеличение на заплатата.
През сезон 2023/24 Рабио изигра 35 мача за Ювентус, в които записа пет гола и три асистенции.
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]