Фиорентина отклони две оферти за Джилардино
Ръководството на Фиорентина отхвърли две оферти за Алберто Джилардино - една от Дженоа и друга от Олимпик Марсилия, съобщава новината Sky Sport Italy. Както е известно, по-рано през деня италианските средстава за масова информация съобщиха, че нападателят на „виолетовите" може да последва Себастиан Фрей, който в края на миналата седмица се присъедини към Дженоа. Според изданията, двата клуба са съгласували трансфера на играча.
Тази вечер обаче стана ясно, че „грифоните" са предложили 8 милиона евро и пълните права върху полузащитника Харджа. На Олимпик офертата не е известна, но тя е включвала също пълните права върху Лучо Гонзалес, който и без това има намерение да напусне Франция.
Фиорентина е отхвърлила незабавно и двете оферти, като тосканския клуб по принцип не е против продажбата на италианския национал, но иска за него поне 15 милиона евро.
- Определиха се четвъртфиналистите в Лигата на конференциите
- Фиорентина разгроми Кремонезе и направи огромна крачка към спасението си
- Фабрегас разтърси Серия А, смята бившият халф на Фиорентина
- Фиорентина обърна Раков и запази надежда за трофей
- Болоня и Рома оставиха всичко за реванша след зрелищно 1:1
- Фиорентина изпусна Парма, точката я извади от зоната на изпадащите
- Анонс на 28-ми кръг на Серия А
- Удинезе разби Фиорентина с 3:0, кошмарен дебют за Ругани
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]