Сари: Само четири клуба, които се обърнаха към мен
Бившият старши -треньор на Ювентус, Наполи, Лацио и Челси Маурицио Сари говори за нови предложения от европейски клубове.
"В момента има само четири клуба, които се обърнаха към мен през последните месеци. Всички те са от Висшата лига и Ла Лига. Всичко зависи от възможностите, които ще се създадат и ако се появи нещо, което да ме привлече към средносрочната програма“, каза Сари, цитиран от Sky Sports.
Последният клуб в кариерата на 65-годишния специалист бе Лацио, който той оглавяваше от юни 2021 г. до март 2024 г. В края на сезон 2023/2024 римският клуб зае седмо място с 60 точки.
По време на професионалната си кариера Сари спечели два трофея: Купата на Италия с Ювентус (2019/2020) и Лига Европа с Челси (2018/2019).
- Партизан продаде Андрей Костич на Милан
- Наполи заплаши Лукаку с дисциплинарни мерки
- Лукаку разкри за труден сезон: контузии и лична загуба го извадиха от ритъм
- Нико Пас избира Реал Мадрид въпреки интереса от Англия
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
- Юве готви удар с Левандовски
- Рома мечтае за сензационно завръщане на Салах
- Раздяла на хоризонта: Наполи готви продажбата на Лукаку
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]