Милан проявява интерес към Греъм Потър
Милан проявява интерес към бившия мениджъра на Челси Греъм Потър.
Потър е без работа от април миналата година, когато бе уволнен от Челси. Десет месеца по-късно Греъм е нетърпелив отново да тренира.
Говори се, че Манчестър Юнайтед гледа на Потър като възможен заместник на Ерик Тен Хаг, ако той бъде уволнен.
Според talkSPORT Потър също има вариант с Милан, който планира да назначи нов старши треньор след края на този сезон.
Цел номер едно на Милан е бившият наставник на Челси и Тотнъм Антонио Конте, докато Потър е посочен като резервен вариант за "росонерите".
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]