Наполи може да привлече украински национал
Украинският защитник на Шахтьор Микола Матвиенко може да продължи кариерата си в Наполи, съобщава Calcio Now.
Според източника Наполи ще направи всичко възможно, за да подсили отбранителната си линия през януари. Спортният директор и ръководителят на скаутската служба вече са идентифицирали Матвиенко като играч, който може да помогне за решаването на този проблем.
Италианският клуб оценява стойността на защитника на 30 милиона евро.
Матвиенко играе за Шахтьор от 2017 г. Договорът на играча с клуба е до 2027 г. През този сезон футболистът взе участие в 16 мача във всички турнири, в които отбеляза четири гола.
В момента Наполи заема трето място в класирането на италианското първенство с 27 точки.
- Рулетката на дузпите прати Наполи на 1/4-финал за Купата
- Конте: Нашата цел е да защитим титлата си
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- МакТоминей пак блести в победа на Наполи
- Наполи ще запише втора победа в ШЛ
- Конте: Ще ни трябва много енергия срещу Карабах
- Конте: Доволни сме
- Наполи победи Аталанта и оглави класирането (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]