Топ клубове се интересуват от талант на Милан
Много топ европейски клубове проявяват интерес към нападателя на Милан Франческо Камарда, който дебютира на 15 години и 260 дни в мача от 13-ия кръг на Серия А с Фиорентина. Това съобщи журналистът Николо Шира в социалната мрежа X (преди Twitter).
Според източника, през последните седмици много важни чуждестранни клубове като Манчестър Сити, Арсенал, Нюкасъл Юнайтед и Борусия Дортмунд са проявили интерес към родения през 2008 г. играч. Най-младият дебютант в историята на Серия А обаче има ясни намерения да остане в Милан и е готов да подпише първия си професионален договор.
На юношеско ниво Камарда вкара 485 гола в 89 мача. Камарда премина от юношеския отбор на Милан U19 това лято и изигра 13 мача за италианците във всички турнири, където отбеляза седем гола и две асистенции.
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Леао с включени играчи
- Операция за Лука Модрич след тежка лицева травма
- Милан постави цена на Фофана, интерес от три клуба
- Алегри: Милан може да е доволен, Пулишич е чувствителен, Леао няма как да е постоянен
- Спалети: Юве трябваше да бъде внимателен срещу Милан
- Рафаел Леао отново освиркан от феновете на Милан
- Милан и Ювентус не се победиха, битката за топ 4 остава отворена
- Милан договори Сьорлот и постигна устна договорка с Горецка
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]