Ювентус продължи с Гати
Ювентус обяви на официалния си сайт удължаването на договора с италианския защитник Федерико Гати. Този футболист бе в списъка на тези, които уж са залагали на мачовете.
25-годишният футболист удължи договора си с клуба до 30 юни 2028 година. Съобщаваше се, че Гати ще печели по 1,4 милиона евро годишно в клуба от Торино по силата на новия договор.
Припомняме, че Гати стана футболист на "Старата дама" през лятото на 2022 година. През това време защитникът участва в 34 мача във всички турнири, в които отбеляза три гола. Този сезон в Серия А италианският футболист игра в седем мача, в които отбеляза един гол. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 12 милиона евро.
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Ман Юнайтед проявява интерес към защитник на Юве
- Каляри шокира Ювентус (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]