Погба: Искам да дам трофеи на феновете
Полузащитникът на Ювентус Пол Погба заяви, че планира скоро да се завърне след контузия, отбелязвайки, че все още е гладен за победи.
"Истинският Погба? Ще бъде всеки момент. В добра физическа форма съм и искам да се върна в играта. Какво може да очаква Ювентус от Пол? Гладен съм, както първите дни тук. Искам да работя, да играя и да печеля. Имам още да играя и да играя, аз съм само на 30 години. Искам да дам трофеи на феновете, искам те да имат желание да дойдат на стадиона“, заяви Погба.
30-годишният Погба вече успя да играе за Ювентус в италианското първенство този сезон, като прекара 24 минути на терена.
Договорът на полузащитника с торинци е до юни 2026 г.
- Ювентус победи Дженоа и е на точка от топ 4
- Ювентус – Дженоа: „Грифоните" ще затруднят "бианконерите"
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
- Ювентус, Интер и Рома в битка за Хьойберг
- Ясна е позицията на Лева на фона на слуховете за Юве
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
- Юве готви удар с Левандовски
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]