Спалети отказа оферта от Саудитска Арабия
Бившият старши-треньор на Наполи Лучано Спалети отказа да работи в шампионата на Саудитска Арабия.
Според журналиста Санти Уна, италианският шампион е отхвърлил щедро предложение на клуба Ал -Ахли от Джеда. Отбелязва се, че специалистът е приоритетен вариант за новия спортен директор на Ювентус Кристиано Джунтоли, който вижда Спалети като треньор на "бианконерите" през следващия сезон.
Припомняме, че Наполи и 64-годишният Лучано Спалети, който изведе неаполитанците до шампионска титла за първи път от 33 години, не удължиха сътрудничеството си. Освен това отборът под негово ръководство успя да стигне до 1/4 финалите на Шампионска лига за сезон 2022/2023.
- Конте разкритикува Лукаку заради конфликт с Наполи
- Наполи разгроми Кремонезе и отложи титлата на Интер (видео)
- Мареска между Наполи и Манчестър Сити, Челси не е опция
- Нов удар за Лукаку – риск за Световното първенство
- Наполи подготвя план „Б“ при евентуално напускане на Конте
- Лацио срази Наполи и сложи край на мечтите за Скудетото
- Анонс на 33-ти кръг на Серия А
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]