Алегри ще разговаря с шефовете на Юве за бъдещето си
Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри ще разговаря с ръководството на клуба относно бъдещето си.
Специалистът има договор за още две години и вече намекна, че желае да изпълни съглашението си. От клуба също подчертаха подкрепата си за Алегри.
Очаква се всеки момент Юве да привлече спортния директор на Наполи Кристиано Джунтоли, който да отговаря за селекцията. Двете страни са уточнили почти всички детайли по сделката, която обаче още се бави, защото президентът на Наполи все още не я е одобрил официално. Ако тя все пак пропадне, най-вероятно постът ще бъде зает от Джовани Мана, който в момента е директор на академията NextGen.
Ювентус ще трябва да намери заместници и на напускащите през лятото Адриен Рабио и Анхел Ди Мария, чийто договори изтичат. Ще трябва да се прецени и дали нападателят Душан Влахович да бъде продаден, след като към него има доста сериозен интерес от няколко клуба, включително и Челси.
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Юве с труден обрат срещу Каляри (видео)
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Юве пребори Глимт в последния момент
- Ювентус ще търси първа победа отвъд Полярния кръг
- Спалети: Казах, че амбициите ни са да се борим за Скудетото
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
- Арсенал преговаря за звезда на Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]