Влахович предпочита Арсенал
Нападателят на Ювентус Душан Влахович е избрал клуба, в който би искал да играе от новия сезон, съобщава Goal.com.
Според източника, нападателят иска да напусне тима от Торино през предстоящия трансферен прозорец. Влахович предпочита да премине в Арсенал въпреки интереса на Реал Мадрид и Байерн. Сръбският футболист иска да се пробва в английската Висша лига.
Нападателят има 38 мача за Ювентус този сезон във всички турнири, като отбеляза 12 гола и даде 3 асистенции. Влахович играе за торинския клуб от януари 2022 г.
Договорът на играча с "бианконерите" е валиден до края на юни 2026 г. Приблизителната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е 75 милиона евро.
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Ман Юнайтед проявява интерес към защитник на Юве
- Каляри шокира Ювентус (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]