Де Лаурентис: Арабски фонд ми предложи 2.5 милиарда евро
Президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис говори за отношението си към своя клуб.
"Дори не искам да знам колко струва моят Наполи. Това е семейна играчка и не мисля да я продавам. Дори не зная какво да правя след това. Да купя клуб от Висшата лига или какво?
Аз съм неаполитанец, добре ми е в Наполи и всички тези оферти не ме притесняват. Миналата година арабски фонд ми предложи 2.5 милиарда евро, но аз отказах“, заяви Де Лаурентис.
Наполи е само на седмици от официалното спечелване на първата си титла от над три десетилетия. Неаполитанският тим събра 74 точки, преднината на тима от най-близкия преследвач Лацио е 16 точки.
- Американски консорциум не се отказва от опита да купи Наполи
- Анонс на последния кръг на Серия А
- Маурицио Сари е близо до завръщане в Наполи
- Конте напуска Наполи
- Хьойлунд: Вече официално съм играч на Наполи
- Наполи е длъжен да откупи Хьойлунд
- Наполи си гарантира място в Шампионска лига след победа над Пиза
- Лукаку напусна Италия, раздялата с Наполи изглежда неизбежна
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]