Маркизио: Не е много честно да се отнемат 15 точки на Юве
Бившият полузащитник на Ювентус Клаудио Маркизио говори за лишаването на клуба от 15 точки в класирането на италианската Серия А този сезон.
"Като фен ще изчакам и ще видя какво ще се случи по-нататък. Мога да кажа, че не е много честно да наказваме в този момент, когато предстоят още много мачове. Трябваше да изчакаме една година, за да видим какво ще излезе от това. Надявам се ФИФА и УЕФА да намерят решения, чрез които футболът да бъде прочистен“, заяви Маркизио.
Ювентус бе наказан за финансови измами в ерата на епидемията от коронавирус. От торинския клуб бяха отнети 15 точки, а отборът е на седмо място с 44 точки след 28 мача.
- Ювентус се интересува от защитник на Севиля
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Ман Юнайтед проявява интерес към защитник на Юве
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]