Дибала: Баща ми трябва да е много щастлив
Нападателят на Аржентина и Рома Пауло Дибала говори трогателно за спомените си за покойния си баща, който почина, когато играчът бе само на 12 години. Аржентинецът заключи, че баща му ще се радва да види сина си като световен шампион.
"Наскоро, когато се приготвях да си лягам, говорихме с приятелката ми. Това бе първата нощ, когато плаках, мислейки за Световната купа и моя старец, който не бе с мен, когато вдигнах Световната купа и много други моменти. Спомените ме заляха. Ако някой заслужаваше да спечели, това бе той, който положи всички усилия, когато ме водеше на всяка тренировка като дете. Благодарен съм му за всичко, което ми даде, трябва да е много щастлив“, заяви Дибала.
- Манчестър Юнайтед договори личните условия с Ману Коне, Рома не отстъпва за цената
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Манчестър Юнайтед води в битката за Ману Коне
- Рома и Астън Вила в битка за Крисенсио Самървил, Уест Хем отказа оферта
- Астън Вила следи Алехандро Гарначо, но Рома остава фаворит
- Гарначо иска в Рома, но Челси държи на постоянен трансфер
- Трансферни цели: Манчестър Юнайтед търси трети полузащитник
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Ману Коне
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]