Тардели: Погба кара ски, докато Юве има сериозни проблеми
Бившият футболист на Ювентус Марко Тардели разкритикува трансфера на полузащитника Пол Погба.
"Погба не е играл от април 2022 г., когато все още бе в Манчестър Юнайтед. Сега той се превърна в проблем за Ювентус, не знаем кога ще се върне, не знаем какво иска. Той кара ски, докато отборът му има сериозни проблеми, отказва операция, когато клубът я поиска, и определя собствен график за възстановяване от страх да не пропусне Световното първенство.
Днес Погба е сериозен проблем, който "бианконерите" трябва да решат. Ситуацията също показва, че Ювентус няма ясна представа какво се случва.
Мисля, че Алегри трябва да се намеси. Не можеш да задържиш заплатата на такъв играч. Некоректно е и поведението му към партньорите. Това ме тревожи ", заяви Тардели.
- Спалети: Все още не съм сигурен с какво си имам работа
- Ювентус победи Дженоа и е на точка от топ 4
- Ювентус – Дженоа: „Грифоните" ще затруднят "бианконерите"
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
- Ювентус, Интер и Рома в битка за Хьойберг
- Ясна е позицията на Лева на фона на слуховете за Юве
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]