Моуриньо: Не мога да кажа нищо лошо за моите играчи
Наставникът на Рома Жозе Моуриньо коментира равенството с Лече (1:1) от 22-ия кръг на Серия А.
"Това бе труден мач. Очевидно това не е резултатът, който искахме да постигнем. Теренът бе ужасен, имаше големи проблеми с играта в едно докосване, топката странно отскачаше от тревата. Показването на качествен футбол не бе лесно.
Не мога да кажа нищо лошо за моите играчи. Също така няма да кажа, че загубихме две точки, защото имаме една точка повече, отколкото преди тази конфронтация“, заяви Моуриньо.
- Рома с огромна крачка към Шампионска лига след победа над Лацио
- Астън Вила подготвя офанзива за Матиас Суле след трансфера на Мален в Рома
- Пауло Дибала намекна за раздяла с Рома
- Рома измъкна драматична победа над Парма
- Грандове от Испания и Англия следят защитник на Рома
- Рома разби Фиорентина с 4:0 и се доближи до Топ 4
- Манчестър Юнайтед следи Мален след силната му форма в Рома
- Рома победи Болоня и затвърди позициите си в топ 5
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]