Алегри: Момчетата реагираха добре на поражението от Монца
Старши -треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри обобщи мача със Салернитана.
Отборът от Торино постигна победа с резултат 3:0.
"Момчетата реагираха добре на поражението от Монца. Те играха добре в продължение на 60 минути, след което започнаха да играят повърхностно, отчитайки твърде много удари в сравнение с това, което трябваше да направят. На този етап от мача трябва да сме по-добри. Ако изпуснем контрола над мача, тогава позволяваме на противника да събере смелост.
Това бе мач, който не трябваше да се играе, а да се спечели. Движението на топката трябва да се подобри, това е аспект, който изисква техника.
Имаме 41 точки на терена, въпреки че в момента сме с 26 в класирането, така че ни липсват 14 точки, за да се подсигурим. Целта ще бъде да стигнем до върха на таблицата“, заяви Алегри.
- Ювентус се развихри след почивката: 4:0 срещу Пиза и шоу на Йълдъз (видео)
- Ювентус няма право на грешка срещу Пиза в битката за Шампионска лига
- Барса отхвърли Влахович! Ювентус напредва с нов договор за сръбската звезда
- Спалети разкри любопитен детайл за бъдещето си в Ювентус: Ще живея в една сграда с директора
- Ювентус започва преговори за вратаря на Тотнъм Гулиелмо Викарио
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]