Рома ще подпише с Тадич, ако Дзаниоло напусне
Рома ще подпише с полузащитника на Аякс Душан Тадич , ако халфът Николо Заниоло напусне отбора. Римляните вече са се разбрали със сръбския футболист за договор за 2.5 сезона, твърди журналистът Николо Шира.
34-годишният Тадич отбеляза четири гола за Аякс и направи десет асистенции в 19 мача през този сезон.
Според последната информация, за Дзаниоло претендираше и Лийдс, като играчът не е против да премине в Англия.
Припомняме, че преди това италианецът отхвърли офертата на Борнемут, въпреки постигнатото споразумение между двата клуба. В тази връзка собственикът на римляните изпадна в ярост и заплаши да изключи футболиста от основния отбор, ако не се съгласи да отиде в английския клуб. През този трансферен прозорец Милан, Тотнъм, Арсенал и Нюкасъл се интересуваха от услугите на футболиста, но нито един от тези клубове не успя или не се опита да се договори за трансфера на Дзаниоло.
- Гасперини: Все още ни липсва нещо в последния пас
- Добра серия за Рома, победи и за Астън Вила и Лион в ЛЕ
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
- Гасперини: Стана по-скоро битка, отколкото футболен мач
- Дузпа помогна на Каляри за успех срещу Рома (видео)
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- Рома се разправи с един от лидерите в Лига Европа
- Гасперини: Опитваме се да запазим мечтата си жива още известно време
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]