Поискаха отнемане на точки на Юве
Прокурорът Джузепе Чине поиска отнемането на девет точки от Ювентус и отстраняването на замесените в случая, свързан с финансови измами, извършвани в италианския клуб. Това съобщава Sky Sport Italia.
Според източника, Чине е поискал отстраняването на Фабио Паратичи (20 месеца и 10 дни), Андреа Аниели (16 месеца), Павел Недвед, Паоло Гаримберти и Маурицио Аривабене (всички за 12 месеца), Федерико Керубини (10 месеца и 20 дни) от футбола дейности. Всички те по едно време са заемали ръководни позиции в Ювентус.
Апелативният съд ще трябва да реши дали да възобнови делото. Ако тази стъпка бъде предприета, тогава ще бъде взето решение за наказания и отнемане на точки.
- Ювентус се интересува от защитник на Севиля
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Ман Юнайтед проявява интерес към защитник на Юве
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]