Силва: Най-добрият защитник в света е Видич
Защитникът на Милан Тиаго Силва заяви, че не смята себе си за най-добрия защитник на в света, а за победата в първенството на Италия, по-голямо значение е имала атакуващата линия на клуба. Според бразилеца, в момента най-добрият бранител на земята е Неманя Видич от Манчестър Юнайтед. Както е известно, снощи официалният уебсайт на Милан съобщи, че Силва е подписал нов договор с „росонерите", който го оставя на „Сан Сиро" до 30 юни 2016 година.
„Никога не съм обичал да говоря за моите достойнства, повече ми е приятно да хваля другите. Принос за спечелването на Скудетото внесоха всички, особено нападателите на тима. Що се отнася лично до мен, то аз действително подобрих играта си и смятам, че партньорството ми с Неста е много успешно. Искам да продължавам да играя до 40-годишна възраст. Благодаря на всички, които твърдят, че аз съм най-добрият на тази позиция, но няма да се съглася с тях. За мен, най-добър е Неманя Видич от Манчестър Юнайтед", цитира Sky Italia думите на Силва.
- Алегри: Милан подцени и двете полувремена
- Милан се срина срещу Сасуоло след ранен червен картон
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Леао с включени играчи
- Операция за Лука Модрич след тежка лицева травма
- Милан постави цена на Фофана, интерес от три клуба
- Алегри: Милан може да е доволен, Пулишич е чувствителен, Леао няма как да е постоянен
- Спалети: Юве трябваше да бъде внимателен срещу Милан
- Рафаел Леао отново освиркан от феновете на Милан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]