Милан с неочаквано реми
Кремонезе и Милан завършиха при резултат 0:0 в мач от 14-ия кръг на Серия А.
През първата част най-доброто положение се откри пред Малик Тиау, се откъсна от персоналния си пазач и засече центриране от корнер, но ударът му с глава към левия ъгъл на вратата бе брилятно спасен от Карнезеки.
В 56-та минута Дивок Ориги получи добро подаване и белгиецът нанесе бърз удар по тревата в средата на мрежата, който някакси мина зад вратаря. След разглеждане с ВАР, главният арбитър отмени попадението, като посочи, че има засада, а футболистите на Милан не останаха доволни.
В 68-ата минута Карнезеки отчая Милан с блестящо спасяване при много коварно центриране на португалеца Рафаел Леао.
С това равенство "росонерите" остава втори, но вече на 8 точки от първото място, а Кремонезе се задържа на незавидната 18-та позиция с актив от едва 7 точки.
- Милан опроверга слуховете за смъртта на клубната легенда Франко Барези
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи