Рома с инфарктна победа, Тоти бие рекорд на Роберто Баджо
Рома победи с 3:2 като гост Бари в мач от 35-ти кръг на Серия "А". Двубоят предложи доста емоции на зрителите, като те станаха свидетели на три дузпи и също толкова червени картона.
Играчите на Бари откриха резултата в 25-ата минута, когато Симоне Бентеволио, който реализира дузпа за 1:0. Радостта на домакините траеше само пет минути, когато Франческо Тоти изравни. Домакините бяха по-настоятелни през тази първа част и малко преди краят й, Ерик Хузелклеп, но отново принца на Рим се разписа за 2:2. По този начин капитанът на Рома подобри рекорда на Роберто Баджо от 205 гола в Серия "А".
Тоти можеше да донесе победата на своя тим, но в 77-ата минута изпусна дузпа, пращайки топката в гредата. Алеандро Рози донесе така желания гол в даденото от съдията продължение. Даниеле Де Роси в 48-ата минута, Камил Глик в 78-ата минута и Симоне Перота в 90-ата минута бяха изгонени от игра.
- Манчестър Юнайтед договори личните условия с Ману Коне, Рома не отстъпва за цената
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Манчестър Юнайтед води в битката за Ману Коне
- Рома и Астън Вила в битка за Крисенсио Самървил, Уест Хем отказа оферта
- Астън Вила следи Алехандро Гарначо, но Рома остава фаворит
- Гарначо иска в Рома, но Челси държи на постоянен трансфер
- Трансферни цели: Манчестър Юнайтед търси трети полузащитник
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Ману Коне
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]