Де Роси може да оглави Беневенто
Легендата на Рома Даниеле Де Роси, най-вероятно ще оглави втородивизионния Беневенто, съобщава Il Corriere dello Sport.
Изданието твърди, че един от асистентите на селекционера на Скуадра адзура Роберто Манчини ще замени на поста Фабио Казерта.
Беневенто загуби първия си мач от Серия Б – у дома срещу Козенца, като според Il Corriere dello Sport Казерта ще бъде уволнен през уикенда, без значение от резултата в утрешния домакински мач срещу Дженоа.
- Президентът на Серия А: Прибързаните изводи са неуместни в случая с Роки
- Алегри: Милан може да е доволен, Пулишич е чувствителен, Леао няма как да е постоянен
- Спалети: Юве трябваше да бъде внимателен срещу Милан
- Нико Пас откаран в болница след удар в главата при победата на Комо
- Киву: Интер съжалява за изпуснатата победа
- Рафаел Леао отново освиркан от феновете на Милан
- Ювентус изчаква за нападател, Левандовски сред опциите
- Марота: Интер няма нищо общо със скандала около Роки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]