Торино намери заместник на Бремер
Торино завърши трансфера на защитника Пер Шуурс от Аякс. 22-годишният нидерландец бе закупен за сумата от 9.5 млн. евро, а с бонусите сделката може да достигне 12.5 милиона евро. Аякс има и гарантирани 15% от следваща продажба на Шуурс.
В сряда бранителят пристигна в Торино с полет от Амстердам, а след това премина задължителните медицински изследвания. От него се очаква да замести в центъра на защитата Бремер, който премина в Ювентус.
Шуурс е юноша на Фортуна (Ситард), а Аякс го купи за 2 млн. евро през 2018 година. Той беше свързван с Фиорентина, Наполи и Болоня, но избра офертата на Торино.
- Конте: Играчите ми дадоха всичко от себе си
- Милан и Рома не се победиха
- Юве доминира срещу Наполи и взе дербито с убедителен успех
- Киву: Можехме да се сринем
- Аталанта размаза Парма
- Димарко: Изолирах се, за да се подобря
- Гуита напусна Парма само два месеца на „Стадио Тардини“
- Рома – Милан: Без победител
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]