Рамзи се сбогува с Ювентус
Бившият полузащитник на Ювентус Аaрън Рамзи публикува пост, в който се сбогува с феновете на клуба.
"Искам да се съсредоточа върху положителните неща и като цяло наистина ми хареса престоят ми в Торино. Много съм благодарен на италианския народ и феновете, които ме подкрепят горещо, пламенно и страстно и които имах удоволствието да опозная през тези три години. Благодаря ви.
Никога няма да забравя това преживяване, което споделихме заедно. Успех приятели. Благодаря ви много“, написа Рамзи в социалните си мрежи.
Припомняме, че договорът на 31-годишния уелски футболист с италианския клуб беше прекратен по споразумение на страните.
Рамзи е в Ювентус от 2019 г. Уелският полузащитник прекара част от миналия сезон в Рейнджърс под наем. Рамзи се появи в седем мача в лигата, като отбеляза два гола и направи една асистенция.
- Спалети: Все още не съм сигурен с какво си имам работа
- Ювентус победи Дженоа и е на точка от топ 4
- Ювентус – Дженоа: „Грифоните" ще затруднят "бианконерите"
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
- Ювентус, Интер и Рома в битка за Хьойберг
- Ясна е позицията на Лева на фона на слуховете за Юве
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]