Ювентус се свърза с Челси за Вернер
Ювентус се свърза с Челси относно наемането на нападателя Тимо Вернер.
След скъпият трансфер от РБ Лайпциг преди две години, Вернер отбеляза само 23 гола в 89 мача за Челси.
Миналата седмица Тимо публично изрази недоволството си от броя на игровите минути, което ще му бъде още по-трудно с появата на Рахим Стърлинг в отбора.
Продажбата на Вернер това лято изглежда трудна, тъй като Тимо получава по £275 000 на седмица. По-вероятно е напускането на 26-годишния германски национал под наем.
Според The Guardian Ювентус вече работи по вариант с Вернер, в случай че не успее да привлече Алваро Мората от Атлетико Мадрид.
- Еспозито: Нощи, за които мечтаеш от дете
- Ювентус поиска оставката на шефа на съдиите
- Киву: Направихме необходимото, за да спечелим
- Съдийските експерти определиха като грешка изгонването на Калулу
- Защо Калулу бе изгонен в мача с Интер?
- Спалети бойкотира пресконференцията след мача с Интер
- Интер пречупи Ювентус с късен гол на Зелински
- Интер – Ювентус: Факторът домакинство накланя везните
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]