Наполи се обърна към Челси за Кепа
Наполи се обърна към Челси за наем на вратаря Кепа Арисабалага за сезон 2022/23.
Кепа все още е най-скъпият вратар в света, след като бе закупен от Атлетик за £71.6 милиона през 2018 г.
Въпреки това, 27-годишният испанец основно бе резерва на "Стамфорд Бридж" през последните два сезона, подкрепяйки номер 1 на Челси Едуар Менди.
В разцвета си Кепа иска да играе редовно и Daily Mail твърди, че старши -треньорът на Наполи Лучано Спалети е готов да му даде тази възможност.
Наполи отстъпи със седем точки на носителя на титлата в Серия А Милан през миналия сезон и Спалети сега търси подкрепления, за да се стреми към титлата през новата кампания.
- Рулетката на дузпите прати Наполи на 1/4-финал за Купата
- Конте: Нашата цел е да защитим титлата си
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- МакТоминей пак блести в победа на Наполи
- Наполи ще запише втора победа в ШЛ
- Конте: Ще ни трябва много енергия срещу Карабах
- Конте: Доволни сме
- Наполи победи Аталанта и оглави класирането (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]