Кулибали коментира слуховете за Челси
Защитникът на Наполи Калиду Кулибали реагира на съобщенията за евентуален трансфер в Челси.
"Все още не мога да кажа нищо конкретно, но тази информация е близо до истината“, заяви Кулибали, цитиран от Daily Mail.
По-рано бе съобщено, че Челси затваря сделката за трансфера на Калиду Кулибали и условията на договора вече са съгласувани: сенегалецът ще получи приблизително 10 милиона евро.Споразумението ще бъде валидно до юни 2027 г. Очаква се клубовете да постигнат споразумение за трансферната сума в следващите дни. Става въпрос за сумата от 38 милиона евро.
Припомняме, че договорът на Кулибали с Наполи изтича в края на сезон 2022/2023. През сезон 2021/2022 сенегалският защитник записа 37 мача във всички турнири за Наполи, в които отбеляза три гола и три асистенции.
- Конте: Поласкан съм от интереса на Италия, но съм фокусиран върху Наполи
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
- Наполи удари Милан и излезе втори в Серия А
- Наполи – Милан: Битка за второто място в Серия А
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Конте близо до завръщане начело на Италия
- Фенербахче влиза в играта за Лукаку на фона на напрежение в Наполи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Рафиня ми давам един сезон и ще му се търси нов отбор.