Погба: Винаги съм бил в контакт с Ювентус
Полузащитникът Пол Погба, който наскоро стана играч на Ювентус Торино, коментира прехода в клуба.
"Както казваме на английски: "Дом, мил дом“. Чувствам се много добре. От първите дни мога да кажа, че тук наистина има невероятна атмосфера, която не мога да обясня. Но аз съм много щастлив и очаквам с нетърпение да играя за Ювентус.
Ювентус ми даде възможност да бъда Погба. Тази фланелка и този клуб са всичко за мен и искам да върна радостта, която ми дадоха, и да уважавам този отбор. Аз също искам да печеля трофеи. Защото тази фланелка и този отбор заслужават само едно: да побеждават и винаги да са първи.
Винаги съм бил в контакт с Ювентус. Тогава разговарях с Павел Недвед и президента Андреа Аниели. Те ми казаха истината и сърцето ми избра. Обмислих това решение много добре и дойдох тук. Много съм щастлив. Ще бъда още по-щастлив, когато печелим трофеи. Напред, Ювентус, до края. Ние сме заедно“, заяви Погба.
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]