Ювентус по петите на Модрич
Говори се, че Ювентус наблюдава изявите на звездата на Тотнъм Лука Модрич. Бианконерите ще търсят сериозно подсилване на състава си през задаващото се лято, тъй като и този сезон няма да бъде сред успешните за италианския отбор. Генералният мениджър на торинци Джузепе Марота вече набеляза списък с играчи, които евентуално ще бъдат привлечени в тима.
Освен Лука Модрич, Карлос Тевес и Неймар също са сред желаните футболисти от Ювентус. "Модрич ли? Той е интересен играч, но ние следим много състезатели", каза Марота пред "Corriere dello Sport".
"Неймар и Тевес ли? Те са двама страхотни футболисти, които всеки отбор иска, включително и Ювентус, но ние трябва да обмислим икономическите аспекти", посочи още мениджърът.
От думите на Марота става ясно, че Бианконерите ще действат по-внимателно на трансферния пазар, ориентирайки се към покупката на не толкова скъпи играчи.
- Арсенал привлече сина на бивш играч на Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания