Наполи се интересува от Салиба
Защитникът на Арсенал Вилиам Салиба, който изкара изминалия сезон под наем в Марсилия, попадна в сферата на интересите на Наполи, съобщава Football Italia.
Според източника, Наполи е направил колеблив ход за Салиба, като е поискал от Арсенал информация за възможността да подпише с французина. Очаква се 21-годишният френски защитник да не излезе евтино на потенциалните си купувачи. Пазарната стойност на Салиба се оценява на около 30 милиона евро.
Вилиам изигра 52 мача за Марсилия във всички турнири през изминалия сезон. Той помогна на френския клуб да направи 20 чисти мача, доказвайки, че е силен защитник с голям потенциал за по-нататъшно израстване.
Въпреки интереса от страна на италианския клуб, най-вероятният изход е играчът да остане в Арсенал за следващия сезон.
- Наполи започна преговори с Арсенал за Габриел Мартинели
- Наполи договори Бенуа Бадяшил от Челси под наем
- Лукаку е на крачка от трансфер във Фенербахче
- Лукаку се е разбрал с Фенербахче, преговорите с Наполи продължават
- Наполи започна преговори за Габриел Жезуш
- Официално: Байер Леверкузен привлече Мигел Гутиерес
- Наполи обясни по минути защо пропадна трансферът на Линдстрьом в Шалке
- Атланта Юнайтед преговаря с Ромелу Лукаку
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]