Де Лигт: Заслужихме победата над Каляри
Халфът на Ювентус Матийс де Лигт коментира мача с Каляри от 32-ия кръг на Серия А (2:1). В 45-ата минута нидерландецът вкара гол, а Хуан Куадрадо даде головия пас.
"Започнахме зле мача, допуснахме гол в самото начало. Вероятно бяхме твърде уморени, така че веднага позволихме на противника да създаде предимство. Предпочитам да играя веднага след загуба. Сега ще живеем по график от един мач на седмица, но това не променя факта, че трябва да тренираме усилено, за да спечелим. Заслужихме победата над Каляри“, заяви Де Лигт.
- Еспозито: Нощи, за които мечтаеш от дете
- Ювентус поиска оставката на шефа на съдиите
- Киву: Направихме необходимото, за да спечелим
- Съдийските експерти определиха като грешка изгонването на Калулу
- Защо Калулу бе изгонен в мача с Интер?
- Спалети бойкотира пресконференцията след мача с Интер
- Интер пречупи Ювентус с късен гол на Зелински
- Интер – Ювентус: Факторът домакинство накланя везните
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]