Берарди: Ставам все по-добър
Нападателят на Сасуоло Доменико Берарди коментира победата в мача с Венеция (4:1).
"Ставам все по-добър в разбирането на какво съм способен. Трябва да благодаря на отбора, че всичко е наред с мен. Имам страхотен сезон, трябва да продължим с добрата работа. Най-важната част от сезона предстои. Успехът през този период ще ни даде увереност", заяви Берарди.
Берарди отбеляза 12 гола и даде 11 асистенции в 25 мача от Серия А този сезон. Споразумението между нападателя и Сасуоло изтича през 2024 година. Пазарната стойност на Доменико се оценява от Transfermarkt на 35 милиона евро.
Берарди спечели Европейското първенство миналото лято с италианския национален отбор. На финала отборът на Роберто Манчини победи Англия.
- Конте: Поласкан съм от интереса на Италия, но съм фокусиран върху Наполи
- Паладино: Това бе първият от осем финала, Аталанта продължава изкачването
- Спалети: Все още не съм сигурен с какво си имам работа
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
- Капело: Италия е болна, проблемът започва от детските школи
- Ранокия: Бастони едва ли ще напусне Интер
- Наполи удари Милан и излезе втори в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]