Малдини: Ибра иска да продължи кариерата си
Техническият директор на Милан Паоло Малдини заяви, че нападателят Златан Ибрахимович не планира да прекратява кариерата си.
"Златан знае какво иска. Той знае какъв може да бъде евентуалният му нов договор с Милан. Ако не иска да продължи да играе, той ще бъде първият, който ще го каже.
Идеята му е да продължи кариерата си. Ибрахимович никога няма да бъде тежест за този отбор, той винаги ще бъде ценен ресурс“, заяви Малдини.
40-годишният Ибрахимович отбеляза осем гола и даде две асистенции в 15 мача от настоящия сезон на италианската Серия А. Той също така участва в четири мача от Шампионска лига, където не успя да реализира ефективни действия.
Договорът на шведския нападател изтича в края на този сезон.
- Галатасарай намекна за трансфера на Рафаел Леао с видео към феновете
- Рубен Аморим: Милан има още много работа, но Гонсало Рамош е като двама нападатели
- Гонсало Рамош: Милан иска да печели всеки мач, но и да се наслаждава на футбола
- Рафаел Леао избра Галатасарай и разгневи феновете на Милан
- Милан спечели и втория си мач под ръководството на Рубен Аморим
- Рубен Аморим: Не можем да решим всички проблеми само с един трансферен прозорец
- Милан – Венеция: Аморим търси първа победа на „Сан Сиро“
- Рубен Аморим: Понякога идва моментът, когато е по-добре да преминеш в друг клуб
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]