Бонучи поднови тренировки
Защитникът на Ювентус Леонардо Бонучи поднови тренировки с отбора днес и вероятно ще бъде на разположение на Масимилиано Алегри за двубоя срещу Верона в неделя. Италианският национал бе извън терените почти месец заради травма на бедрото.
От Ювентус съобщиха още, че Хуан Куадрадо днес се е завърнал в клуба след мачовете му за Колумбия в световните квалификации в Южна Америка.
Торинци са изправени пред тежък период, в който предстоят мачове срещу Верона, Аталанта и Торино в Серия А, двубой срещу Сасуоло за Купата на Италия и среща с Виляреал в Шампионска лига.
- Ювентус се развихри след почивката: 4:0 срещу Пиза и шоу на Йълдъз (видео)
- Ювентус няма право на грешка срещу Пиза в битката за Шампионска лига
- Барса отхвърли Влахович! Ювентус напредва с нов договор за сръбската звезда
- Спалети разкри любопитен детайл за бъдещето си в Ювентус: Ще живея в една сграда с директора
- Ювентус започва преговори за вратаря на Тотнъм Гулиелмо Викарио
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]