Мората се надява да премине в Барса през лятото
Нападателят на Ювентус Алваро Мората е обсебен от идеята да премине в Барселона. Испанецът бе близо до трансфер на "Камп Ноу" през зимата, но сделката пропадна, тъй като Атлетико, който държи правата му, отказа да подсили конкурент. Алваро обаче не губи надежда и се надява, че ще премине при каталунците през лятото.
Напомняме, че по-рано стана ясно, че Ювентус няма да купи правата му и той трябва да се завърне в Атлетико Мадрид. Треньорът на "дюшекчиите" Диего Симеоне обаче не смята да разчита на 29-годишния футболист, така че клубът ще трябва да му търси нов отбор.
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Юве с труден обрат срещу Каляри (видео)
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Юве пребори Глимт в последния момент
- Ювентус ще търси първа победа отвъд Полярния кръг
- Спалети: Казах, че амбициите ни са да се борим за Скудетото
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
- Арсенал преговаря за звезда на Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]